борщ еда Моя Україна длиннопост ...кулинарный реактор фэндомы 

Український борщ

Доброго дня. Вирішив теж викласти рецепт, за яким ми готуємо борщ. 


Зазвичай ми варимо борщ з того м’яса, яке зараз є в домі. Яловичина чи свинина, шия чи задок, байдуже.

Цього разу у нас борщ зі свининою. 


ш& ш£т ‘шЩш* .‘•Irffîr w,борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостМ’ясо заливаємо холодною водою, ставимо на вогонь. Коли вода закипить, солимо та додаємо морквину та половину цибулі, зменшуємо вогонь та варимо до готовності м’яса десь 1-1,5 години. 

борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостЦибулю та моркву викидаємо, м’ясо нарізаємо порційними шматочками, повертаємо у бульйон.


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостБуряк та моркву натираємо на крупній терці, картоплю нарізаємо кубиками, шинкуємо капусту, нарізаємо болгарський перець скибочками. 


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостЗамість томатної пасти ми використовуємо заправку для борщу та томатний соус зі спеціями.Квасолю беремо консервовану. Квасолю можна брати білу, можна червону, це непринципово.


M¡cmumt> 1лтуралк>Ш •влечьг /г?л fifi ШI квасоля * “ паста, цукор перець перво вез KOHCEPBAHTltí ШОВАНА шить ЙЙ Кв г Том атному coyci ДСТУв074!ИН1»,борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостУ казані розігріваємо соняшникову олію, висипаємо буряк та моркву, додаємо столову ложку цукру та трохи окропу та тушкуємо під кришкою на невеликому вогні. 


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостОдночасно висипаємо картоплю в каструлю з бульйоном.

борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостЧерез 10 хвилин у казан з буряком додаємо заправку для борщу та кілька ложок томатного соусу, а у каструлю – капусту та болгарський перець. 


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопост


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостВаримо та тушкуємо ще 10 хвилин.

Настав відповідальний момент. У каструлю з бульйоном висипаємо тушковані буряк з морквою. 


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостДодаємо квасолю. Варимо все разом ще кілька хвилин. 


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостНаприкінці додаємо зелень. Все! 


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостДаємо борщу трохи настоятися, насипаємо у полумисок, додаємо сметану. Смачного!


борщ,приколы про еду,Моя Україна,фэндомы,кулинарный реактор,длиннопостРазвернуть